NASZ ZESPÓŁ

ZESPÓŁ FUNDACJI

OLIWIA AZIZ

Fundatorka i Prezeska Fundacji #niezamłodzi. Absolwentka programu Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz stypendystka Sur-Place Fundacji Konrada Adenauera. Studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Koordynatorka ds. ambasad XI edycji projektu Akcja Dyplomacja Studenckiego Koła Naukowego Spraw Zagranicznych. Dwukrotnie wyróżniona Stypendium Prezesa Rady Ministrów. W 2023 kandydowała do Sejmu jako najmłodsza na warszawskiej liście Koalicji Obywatelskiej. 


MAJA SKUBINA

Koordynatorka ds. mediów społecznościowych w fundacji. Specjalistka ds. Marketingu w branży hotelarskiej. Absolwentka Zarządzania finansami i rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją aktywną działalność rozpoczęła udzielając się podczas studiów w Samorządzie Studentów UW.



MAŁGORZATA KLIMCZOK

Magister prawa, pracownik administracji publicznej, społeczniczka. W latach 2016-2021 związana z polityką młodzieżową. Uczestniczka wielu projektów młodzieżowych,
a także pomysłodawczyni i organizatorka Śląskiego Dialogu Młodzieżowego - Pogadajmy po naszemu. Z zamiłowania wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży. Interesuje się prawem rodzinnym, turystyką, a także mediacją.
W Fundacji #niezamłodzi prowadzi sekcję #niezamłodzi żeby znać swoje prawa. 

JUSTYNA MAKSYMOWICZ

Studentka III roku filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu, osoba aktywna społecznie, ambasadorka II edycji projektu "Akademia Krytycznego Myślenia" realizowanego  dzięki dofinansowaniu z dotacji z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG, prywatnie pasjonatka literatury i sztuki; 


MATEUSZ TKACZYŃSKI

Magister prawa, członek Kolegium Doktorskiego na Uniwersytecie Łódzkim, aplikant adwokacki. Członek Prezydium Samorządu Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej. W latach 2021 i 2022 jeden z 10 najbardziej aktywnych społecznie studentów w Polsce według rankingu Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Organizator wydarzeń społecznych z zakresu praw obywatelskich oraz edukacji. W zakresie działalności naukowej zajmuje się głównie prawem nowych technologii i prawem międzynarodowym, ze szczególnym ukierunkowaniem na prawo lotnicze i kosmiczne.



OLIWIA MYCZKOWSKA

Działaczka i przedsiębiorczyni społeczna. Współzałożycielka i prezeska Spółki Bee Healthy Honey oferującej innowacyjny wynalazek pszczelarski – Varroa Stoper. Jest to urządzenie, które zwalcza niebezpiecznego dla pszczół pasożyta (Varroa destructor) w sposób ekologiczny i etyczny. Bee Healthy Honey zostało wybrane do prestiżowych programów rozwojowych jak ARYA Foundry, Young InCredibles Sebastiana Kulczyka, TeenCrunch i AKCES NCBR. Oliwia jest także współorganizatorką wydarzeń, założycielką międzynarodowej inicjatywy psychologicznej NO PAIN IN YOUR BRAIN i profrekwencyjnej kampanii społecznej Vote.Land. Obecnie wspiera młode osoby w realizacji akcji społecznych i pełni role doradcze (m.in. jako członkini Rady Konsultacyjnej ESK przy GZM oraz ekspertka dla MRM Katowice). Laureatka licznych konkursów, programów rozwojowych i stypendialnych (jak m.in. FLEX,
czy Stypendium Fundacji Santander).

JULIA TUTAKOWSKA

Studentka Finansów i rachunkowości II stopnia na SGH, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a zawodowo pracownik administracji publicznej. Od najmłodszych lat angażowała się w działalność społeczną, na UW intensywnie działała w Zarządzie Samorządu Studentów, zajmowała się rożnymi aktywnościami od współorganizacji projektów, po prowadzenie social mediów. Obecnie działa w Komisji ESG w Samorządzie Studentów SGH. W Fundacji pomagała przy organizacji pierwszej konferencji i była moderatorką panelu klimatycznego. 

KATARZYNA ŁADNO

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Stosunki Międzynarodowe i od pierwszych miesięcy studiów chętnie angażuje się w akademickie projekty i działa w studenckich kołach naukowych. Nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju oraz lubi poznawać nowe osoby - których aktywność i doświadczenie zawodowe motywują ją do działania. Wolontariat w Fundacji #Niezamłodzi postrzega jako szanse na połączenie zainteresowań z zakresu dyplomacji, stosunków międzynarodowych i prawa, poprzez udział w tworzeniu nowych, innowacyjnych przedsięwzięć we współpracy z inspirującymi młodymi osobami. 


URSZULA LIPIŃSKA

Uczennica II klasy w IX LO im. Klementyny Hoffmanowej na profilu biol-chem-mat. Oprócz bycia wolontariuszką w fundacji już od około, pełni funkcję przewodniczącej Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek, a także reprezentuje swoją dzielnicę w Młodzieżowej Radzie m.st. Warszawy. Jest osobą o wszechstronnych zainteresowaniach, wielką radość sprawia jej zarówno działalność społeczna, dyplomacja, jak i medycyna, z którą planuje wiązać przyszłość. W kręgu jej pasji znajduje również astronomia, architektura, czy bieganie . W wolnym czasie uwielbia też uczyć się języków obcych. 

MATEUSZ  SZAWUŁA

Student ll stopnia w Szkole Głównej Handlowej
w Warszawie, na kierunku HR biznes partner. 

Angażuje się w różnego rodzaju projekty
i działania organizacji studenckich. Poszukuje różnych wyzwań i możliwości rozwoju oraz chętnie poznaje nowe inspirujące osoby, dzięki którym staje się wartościowszym i otwartym na nowe działania. Wolontariat w Fundacji #niezamłodzi traktuje jako wyzwania i poczucie misji. Utożsamia się z wartościami przyświecającymi działalności organizacji. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę w obszarach innowacji i startupów.  



HANNA SMEREK

Uczennica czwartej klasy w V Liceum im. Augusta Witkowskiego w Krakowie na profilu z rozszerzonym językiem polskim, historią oraz wiedzą o społeczeństwie. W fundacji należy do sekcji ds. HR oraz ds. współprac i fundraisingu. Poza działalnością w fundacji aktywnie realizuje projekty społeczne, wyróżnia ją niezwykła otwartość na wszelkie pomysły oraz chęć wykorzystania możliwości, które oferuje współczesny świat. W kręgu jej zainteresowań znajdują się nauki społeczne, podróże, teatr, dyplomacja oraz sport. Interesuje się również prawem, z którym planuje związać przyszłość. 


MATEUSZ ŁOJEWSKI

Mateusz Łojewski – społecznik, pasjonat działań na rzecz społeczeństwa i aktywny promotor pozytywnych zmian. Od lat angażuje się w inicjatywy, które mają na celu wspieranie i rozwój wspólnot, organizując wydarzenia, kampanie społeczne oraz działania edukacyjne.

Jego praca skupia się na budowaniu silnych więzi między ludźmi i promowaniu wartości takich jak solidarność, empatia i współpraca. Dzięki zaangażowaniu w różnorodne projekty, udało mu się zainspirować wielu do wspólnego działania na rzecz lepszego jutra.

Poza działalnością społeczną, moją pasją są podróże, a w szczególności górskie wędrówki oraz wycieczki rowerowe. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu daje mi energię i inspirację do dalszej pracy.


ZUZA RÓŻYC

Tegoroczna absolwentka XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, w którym udzielała się jako członkini samorządu uczniowskiego. Założycielka projektu społecznego „Psychoświadomi”, mającego na celu szerzenie świadomości na temat kryzysu zdrowia psychicznego młodzieży. W wolnym czasie pasjonatka literatury, sztuki i filozofii.


MARTYNA GOŁAS

Studentka Wydziału Socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Fundację znalazła na Targach Inicjatyw Młodzieżowych,
której działalność zainspirowała ją do stania się jej częścią. 

Największą motywacją do pracy są dla niej ludzie, szczególnie tacy, którzy chcą angażować się w zmienianie świata, dzielenie się swoimi pasjami i umiejętnościami. Fundacja jest dla niej miejscem inspirowania innych i czerpania pozytywnej energii. 

W wolnych chwilach uwielbia gotować i czytać. Sporo czasu poświęca także na jedną z najważniejszych pasji w jej życiu - piłkę nożną! 


GABRIELA GACEK

Kreatywna i ambitna osoba, która uwielbia tworzyć nowe, niezwykłe pomysły biznesowe. Pasjonuje ją opracowywanie innowacyjnych
i kreatywnych rozwiązań, które spełniają potrzeby i oczekiwania szybko zmieniającego się rynku.

Posługuje się językiem angielskim, a także uczy się francuskiego i hiszpańskiego. Ukończyła klasę o profilu mat-biol-chem, zdobywając maturę z rozszerzonej matematyki, biologii, chemii, polskiego i angielskiego.

Zawsze chętnie uczy się nowych umiejętności
i poszerza swoją wiedzę w różnych dziedzinach. Uwielbia tworzyć oraz pracować w zespole. 


WIKTORIA MAZURCZAK

Studentka położnictwa na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Udziela się społecznie w różnych inicjatywach młodzieżowych, jak i działa aktywnie na terenie swojego miasta. Interesuje się muzyką oraz medycyną.